На Луганщині двоє голів громад здали території окупантам: Прокуратура обіцяє їм 15 років тюрми

У Луганській області голови двох територіальних громад – Міловської і Марківської, добровільно підтримали війну Росії проти України

Очільники громади Мілового і Марківки здали свої території російським окупантам. Їм загрожує до 15 років ув’язнення.

Про це повідомляє Офіс Генерального Прокурора.

“Представники Марківської та Міловської громад перейшли на бік країни-агресора та в умовах воєнного стану надали представникам РФ допомогу в проведенні підривної діяльності проти України”, — йдеться у повідомленні.

Наразі вони продовжують завдавати шкоди суверенітету, цілісності та обороноздатності України і сприяють російським окупантам.

“За ч. 1 ст. 111 КК України їм загрожує від дванадцяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої”, – йдеться у повідомленні.

depo

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *