Російські окупанти розстріляли голову Гостомельської ОТГ Юрія Приліпка, повідомив український політолог та співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.
Романенко повідомляє, що зараз ЗСУ зайшли в аеропорт Гостомелю й женуть кадировців з Бучі Варшавською трасою. Бої йдуть біля шляхопроводу між Ворзелем та Бучею.
Політолог також опублікував відео з Бучі після бою.
«На що варвари перетворили процвітаючу Бучу! І кінь ще говоритиме про якісь умови? Ішаки тупорилі!» — обурюється Романенко.
У Бучі ЗСУ вже підняли український прапор. У місті відновлено енергопостачання. Аварійні бригади ДТЕК оперативно підключили підстанції Гостомель, Бишев та Гореничі.
Продовжуються роботи з відновлення електропостачання решти будівель міста та навколишніх населених пунктів.
