Окупанти, що відступають, розстріляли голову Гостомельської ОТГ

Російські окупанти розстріляли голову Гостомельської ОТГ Юрія Приліпка, повідомив український політолог та співзасновник Українського інституту майбутнього Юрій Романенко.

Про трагедію Романенко дізнався від очевидців. За їхніми словами, загарбники зайшли у двір будинку Приліпка та застрелили його.

Романенко повідомляє, що зараз ЗСУ зайшли в аеропорт Гостомелю й женуть кадировців з Бучі Варшавською трасою. Бої йдуть біля шляхопроводу між Ворзелем та Бучею.

Політолог також опублікував відео з Бучі після бою.

«На що варвари перетворили процвітаючу Бучу! І кінь ще говоритиме про якісь умови? Ішаки тупорилі!» — обурюється Романенко.

У Бучі ЗСУ вже підняли український прапор. У місті відновлено енергопостачання. Аварійні бригади ДТЕК оперативно підключили підстанції Гостомель, Бишев та Гореничі.

Продовжуються роботи з відновлення електропостачання решти будівель міста та навколишніх населених пунктів.

ukrainenews

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *