За добу 10 червня на Миколаївщині 8 людей отримали поранення через обстріли окупантів. Про це у своєму телеграм-каналі повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.
Окупанти продовжують обстрілювати Миколаївщину. Під обстрілами Миколаївський та Бвштанський райони – Широківська, Інгульська, Березнегуватська, Галицинівська громади. На жаль, після попадання до житлового будинку в селі Лимани є загиблі. Співчуття рідним. Загалом же, за минулу добу у Миколаївській області отримали 8 осіб. Дітей постраждалих немає”, – написала голова облради.
За її словами, всіх постраждалих доставлено до наших медичних закладів та отримують необхідну допомогу.
Станом на ранок 11 травня, у миколаївських лікарнях перебувають 243 громадяни, які постраждали від атак окупантів. Ще 94 потерпілих отримали допомогу амбулаторно.
