Друга спроба “зеленого коридору” в Маріуполі знову закінчилася обстрілами з боку росіян

6 березня. УНН. В Маріуполі російські окупанти обірвали другу спробу “зеленого” коридору для цивільних громадян. Рашисти обстрілюють місця, по яких мали б виходити люди. Про це інформує полк Азов, пише УНН.

Цитата

“Ситуація у місті Маріуполь важка. Сьогодні був запланований “зелений” коридор, які вкотре зірвали війська Російської Федерації. Ця нечисть обстрілює ті місця, по яких повинні були виходити люди”, – наголосили у полку.

Деталі

Азов та Національна поліція закликають цивільних не покидати своїх бомбосховищ та ховатися у підвали, оскільки перебувати просто на вулиці небезпечно.

“Хочу наголосити на тому, що наші хлопці мужньо тримають оборону. Сьогодні ми пішли в контратаку, та дали нормального “прочухана”. Я хочу звернутися до українців: давайте всі об’єднаємося, давайте робити коктейлі Молотова, давайте палити ту нечисть та виганяти з нашої землі”, – додали там.

Доповнення

Мер Маріуполя Вадим Бойченко заявив про те, що місто цілодобово знаходиться під ворожими обстрілами, і потребує гуманітарної допомоги. В ефірі одного з телеканалів він заявив про необхідність “зеленого” коридору і тиші для евакуації населення.

За минулий тиждень захисники Маріуполя знищили більше 30 одиниць ворожої бронетехніки.

Бійці загону спеціального призначення Нацгвардії України, поліція та інші підрозділи сьогодні також інформували громадян про небезпеку таких дорожніх коридорів. Залишайтеся в сховищах, якщо не забезпечено повну тишу! – повідомили у телеграм Верховної Ради

Джерело: УНН
Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *