Літак Су-25, був збитий у районі ХТЗ підрозділом Нацгвардії з зенітно-ракетного комплексу. Пілот катапультуватися не встиг.
Це другий літак, який наша ППО збила сьогодні.
Про збитий Нацгвардією літак окупантів над Харковом, спроби організувати гуманітарні коридори, а також інші питання висвітлює радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко.
фото ілюстративне
