Двох доставлених до Харківського СІЗО мародерів на ранок знайшли мертвими

У Харківському слідчому ізоляторі знайдено мертвими двох затриманих напередодні за мародерство, повідомив начальник слідчого управління ГУ Нацполіції в області Сергій Болвінов.

“Наші слідчі затримали двох мародерів. Після усіх юридичних процедур цих мародерів направили в слідчий ізолятор. Наступного дня ми виявили їх в ізоляторі вже мертвими, причини смерті з’ясовуються”, – написав Болвінов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, за фактом смерті затриманих слідчі зареєстрували кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу.

“Не мародерствуйте. Бережіть своє життя”, – додав Болвінов.

magnolia-tv

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *