Гарячі новини
Вт. Чер 9th, 2026

Київська ТЕЦ-6 під повним контролем ЗСУ – працює в штатному режимі

Технічний персонал залишив сховища й приступив до роботи.

Київська гідроелектростанція перебуває під повним контролем ЗСУ. Російським загарбникам не вдалося її втримати.

“Станція повністю під контролем. Технічний персонал залишив сховища й приступив до роботи. Станом на 8:30 26 лютого 2022 року Київська ГЕС працює в штатному режимі”, – повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Нагадуємо, українська протиповітряна оборона збила ворожий літак ІЛ-76 з десантниками з Воронежу. Наразі тривають важкі бої у місті Васильків на Київщині, де окупанти намагаються висадити десант з повітря.

Крім того, близько опівночі в районі проведення операції Об’єднаних сил зенітним ракетним комплексом С-300 Повітряних Сил ЗС України збито дві ворожі цілі – вертоліт та штурмовик Су-25 російських окупаційних військ.

5.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *