Технічний персонал залишив сховища й приступив до роботи.
Київська гідроелектростанція перебуває під повним контролем ЗСУ. Російським загарбникам не вдалося її втримати.
“Станція повністю під контролем. Технічний персонал залишив сховища й приступив до роботи. Станом на 8:30 26 лютого 2022 року Київська ГЕС працює в штатному режимі”, – повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.
Нагадуємо, українська протиповітряна оборона збила ворожий літак ІЛ-76 з десантниками з Воронежу. Наразі тривають важкі бої у місті Васильків на Київщині, де окупанти намагаються висадити десант з повітря.
Крім того, близько опівночі в районі проведення операції Об’єднаних сил зенітним ракетним комплексом С-300 Повітряних Сил ЗС України збито дві ворожі цілі – вертоліт та штурмовик Су-25 російських окупаційних військ.
