Українські ППО вранці збили російську ракету, яка летіла у напрямку дамби Київського водосховища.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури із посиланням на ДП “Укрводшлях”, передають Українськi Новини.
“Сьогодні вранці о 3:50 українські ППО збили російську ракету, яка летіла у напрямку дамби Київського водосховища, розташованого на північ від Києва. Якщо дамба буде зруйнована, повінь призведе до катастрофічних жертв та збитків – у тому числі затоплення житлових районів Києва та передмість. Руйнування Київської дамби може призвести до руйнування Канівської, Кременчуцької та інших гребель каскаду і навіть аварії на Запорізькій АЕС”, – йдеться у повідомленні.
