ППО збили російську ракету, яка летіла у напрямку дамби Київського водосховища

Українські ППО вранці збили російську ракету, яка летіла у напрямку дамби Київського водосховища.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури із посиланням на ДП “Укрводшлях”, передають Українськi Новини.

“Сьогодні вранці о 3:50 українські ППО збили російську ракету, яка летіла у напрямку дамби Київського водосховища, розташованого на північ від Києва. Якщо дамба буде зруйнована, повінь призведе до катастрофічних жертв та збитків – у тому числі затоплення житлових районів Києва та передмість. Руйнування Київської дамби може призвести до руйнування Канівської, Кременчуцької та інших гребель каскаду і навіть аварії на Запорізькій АЕС”, – йдеться у повідомленні.

ukranews

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *