28 лютого мер міста Охтирка Павло Кузьменко опублікував відеозвернення у Facebook, у якому попередив про жорстке покарання за мародерство . Він повідомив городянам, що за це розстрілюватимуть на місці.
Сьогодні, 1 березня, ролик нібито з одним із них опублікував Telegram-канал “ТРУХА”.
Кадри було знято в тій же Охтирці місцевою мешканкою. На них видно тіло чоловіка у калюжі крові біля розбитого МАФу.
При цьому жінка, знімаючи те, що відбувається на камеру, дуже перелякалася. Оскільки вона була біля того розбитого магазинчика, на неї, за певних обставин, теж могли б подумати, що вона мародер.
