У Мелітополі місцеві жителі масово грабують магазини найбільших торгових мереж. Зазначимо, у деяких містах дозволили на місці вбивати охочих поживитись коштом трагедії. В інших населених пунктах – прив’язують крадіїв до стовпів та знімають труси.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Відео з фактами мародерства у м. Мелітополі було опубліковано в Instagram.
Автор допису пише, що йому соромно за своїх земляків.
Коментар: “ Гірше окупантів можуть бути лише місцеві” (відео містить ненормативну лексику) . Дуже боляче бачити, як мої ж земляки руйнують все, створене роками. Як же мені за них соромно!
Наш Мелитополь опозорили на всю страну“, — йдеться в дописі.
