Чернігів через обстріли російської армії опинився на порозі гуманітарної катастрофи – місто залишилося без світла, води, газо- та теплопостачання.
Про це уповноважена Верховної Ради України з питань прав людини Людмила Денісова повідомила в Telegram-каналі.
Гуманітарна катастрофа в Чернігові
“Внаслідок авіаударів місто Чернігів на порозі гуманітарної катастрофи – лишилося без світла, води, газо- та теплопостачання. Протягом першої половини дня було налагоджено водопостачання, ремонтні роботи тепломережі тривають, але для повного їх завершення необхідно 3-4 дні. Ремонтні роботи газопроводу мають завершитися протягом доби”, – заявила Денісова.
Понад 250 тисяч людей у місті, зазначає уповноважена, змушені з “острахом чекати настання холодної ночі” й чергових авіаударів, які забирають десятки життів мирних жителів.
Денісова заявила – військові дії держави-терориста проти мирного населення є злочином проти людяності і порушенням чотирьох Женевських конвенцій 1949 року. Вона закликала світову спільноту відреагувати на злочини росії.
