На Хмельниччині школяр забив до смерті 55-річну жінку

На Хмельниччині у Дунаївцях дев’ятикласник жорстоко вбив 55-річну жінку, яка прийшла в гості до його батька, та залишилася на застілля. Батько підлітка намагався приховати злочин та відніс тіло вбитої на смітник, розповіли у прес-службі поліції Хмельницької області.

Проте про НП стало відомо поліції.

Школяр пояснив правоохоронцям, що жінка без дозволу взяла в нього цигарки. Це розлютило напідпитку підлітка, і він почав бити жінку сковородою і качалкою. Внаслідок отриманих від ударів травм 55-річна мешканка Дунаєвців померла.

Після вбивства школяр пішов із дому надвір. Його батько, прокинувшись вранці і виявивши в коридорі квартири тіло загиблої гості, виніс його та залишив біля сміттєзвалища біля інших житлових будинків.

14-річного підлітка відправили до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 115 КК (навмисне вбивство). Правоохоронці звернули увагу на те, що затриманий може нести кримінальну відповідальність за скоєння особливо тяжких злочинів, оскільки за законом вона настає з 14-річного віку.

Крім того, правоохоронці розглядають питання притягнення до відповідальності батьків за невиконання обов’язків щодо догляду та виховання дитини.

У свою чергу, сусіди підлітка розповіли, що в тому будинку часто відбувалися пиятики. Почалися вони після того, як його мати за контрактом пішла до ЗСУ. Вдома залишився батько доглядати дитину.

У школі заявили, що той жодних конфліктів у навчальному закладі не мав.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *