Під Києвом двох підлітків віднесло на крижині

Одного хлопця врятував небайдужий громадянин, його довелося шпиталізувати. Другого до берега доставили поліцейські.

У селі Глібівка Вишгородського району Київської області двох хлопців забрало на крижині на сотні метрів від берега річки. Хлопців вдалося врятувати,  повідомила  у суботу, 19 лютого, прес-служба поліції регіону.

За допомогою до правоохоронців звернулась мати одного із хлопців. Вона повідомила, що її син та його товариш (18 та 15 років) віддаляються на крижині від берега.

Прибувши на місце поліцейські побачили, що старшого хлопця на човні до берега вже доставляє небайдужий громадянин. У юнака під ногами розтанув лід, і він почав тонути.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

Водночас другий хлопець досі залишався на льоду на відстані близько 400 метрів від берега. Поліцейські знайшли на березі ще один човен і попливли до переляканого підлітка. За кілька хвилин неповнолітній уже був на березі.

Старшого хлопця госпіталізували, він почувається добре.

Раніше на Черкащині відкололася крижина, на якій знаходилося до 200 рибалок. Врятували всіх.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині шестирічний хлопчик не повернувся додому після школи. Через кілька годин його тіло виявили під льодом за 15 метрів від берега.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *