Охтирка на Сумщині оговтується після потужних артилерійських ударів: фото та відео наслідків

Російський загарбники 1 березня цинічно обстріляли місто Охтирка, що на Сумщині. Внаслідок атак ворога загинуло багато людей.

Наразі населений пункт оговтується після потужних артилерійських ударів. Про це повідомив голова Сумської обласної військово-цивільної адміністрації Дмитро Живицький, оприлюднивши фото.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)

Росіяни 1 березня ракетних ударів по Охтирці:

  • повністю знищено військову частину, де загинули українські військові. Завали досі розбирають.
  • знищені житлові будинки, багато жертв серед цивільного населення.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Ці російські тв*рі обстрілюють напряму житлові квартали міста, розстрілюють мирних людей у селах,
– зазначив Дмитро Живицький.

Голова Сумської ОВА додав, що унаслідок атак ворога загинули діти, медики, цивільні люди, наші захисники. Він наголосив, що українці ніколи не пробачать росіянам цей геноцид

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)

Інформація від міського голови Охтирки Павла Кузьменка та журналіста Максима Еделя:
Медикаментами місто забезпечене, але все ще потрібні медикаменти для наркозів та для гемодіалізу. Зібрано багато гуманітарних вантажів, дякуємо всім причетним!
Щодо життєзабезпечення − світло є в усьому місті, газ, вода й каналізація − майже всюди. У районах, де були обстріли, є пошкодження, вони зараз ремонтуються оперативно.
Тероборона працює.

24tv.ua

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *