Російські окупанти в захопленому місті Тростянець Сумської області розмістили військову техніку на залізничному вокзалі та ведуть обстріли по містах і селах.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького.
Рашисти розмістили штаб на залізничному вокзалі станції Смородине, де виставили техніку і криють з неї по населених пунктах, розповів він.

“Російські орки – нелюди. Ми не вибачимо цю війну ніколи! Їм не місце у цивілізованому світі”, – наголошує Живицький.
Також глава Сумської ОВА опублікував у своєму Telegram відео таких ворожих ударів.
Відео: війська РФ в окупованому Тростянці з вокзалу ведуть обстріли по населених пунктах
