Правоохоронці вилучили пістолет, автомат, магазини, набої різних калібрів тощо.
На спеціальну лінію “102” надійшло повідомлення від мешканки обласного центру про стрілянину. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Приїхавши на місце, поліціянти Сумського районного управління поліції виявили двох чоловіків 35 та 36 років, які вживали алкогольні напої. Як виявилось, останній, здійснював постріли з автомата АК-74.
В ході огляду виявлено та вилучено автомат АК-74, 9 магазинів до автоматів АК з набоями в загальній кількості 328 штук, калібром 5,45 міліметра, штик-ніж, пістолет ПМ, 2 магазини до пістолета з набоями 15 штук діаметром 9 міліметрів, 2 гільзи набоїв 5,45 міліметра, ключі з брелоками у кількості 20 зв’язок.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”. Слідство триває.
