В Сумській області Тростянець, що знаходиться недалеко від Охтирки вже не один день був під окупацією ворожого війська. Там “армія зла” творила свої нелюдські вчинки дуже довго, але схоже цьому настає кінець.
Подробиці
Близько години назад міський голова Тростянця заявив, що його місто звільняють від окупантів. Через хвилину з’явилось відео з полоненими військовими російської армії, яке вже видалили:
Ще одну добру звістку надіслали бійці 93-ої ОМБр Холодний Яр. Там розповіли, що в Тростянці “є своя Чорнобаївка” і розбитий НЛАВом Т-80 був вражений на тому самому місті, де раніше вже горіла техніка окупантів:
