Під Черніговом знищили російську реактивну систему залпового вогню: обстрілювала житлові квартали

Українська артилерія знищила реактивну систему залпового вогню російських окупантів, що обстрілювала житлові квартали Чернігова.

Про це повідомляє Оперативне командування “Північ”.

“Захисниками Чернігова було виявлено батарею РСЗВ ворога, яка підступно обстрілювала житлові квартали міста. Спостерігачі помітили, як батарея почала розгортатися для злочинних обстрілів. Але 10 хвилин роботи нашої артилерії швидко згорнула їхні плани. Тепер на цьому місці буде клумба”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *