Рашисти обстріляли з “Ураганів” місто Апостолове на Дніпропетровщині: є загиблі

На Дніпропетровщині російсько-окупаційні війська остріляли з “Градів” місто Апостолове

Про це пишуть ЗМІ, посилаючись на Telegram міського голови Апостолового Андрія Оса.

Як зазначив очільник, внаслідок ворожого обстрілу з “Ураганів” у місті загинуло четверо осіб.

“Більше трьох годин тому Апостолове було обстріляне з ворожих “Ураганів”. Є четверо загиблих”, написав мер.

За слів Оси, перші наслідки уражень були усунені, подальші роботи спецслужби продовжать вранці 15 червня.

Голова Дніпропетровської ВЦА Резніченко уточнив, що у Новомосковському районі – два “прильоти”.

Ракети сильно понівечили об’єкт громадської інфраструктури і дачні будинки, але постраждалих немає.

rubryka

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *