У Києві стався неприємний інцидент між трьома поліцейськими та представником ЛГБТ-спільноти. Правоохоронці побили хлопця за те, що на ньому була “райдужна” символіка.
Деталі Styler розповів сам постраждалий ЛГБТ-активіст Марко Крікун.
Інцидент стався у Києві біля Голосіївського парку на вулиці Генерала Родимцева.

Марко гуляв, коли до нього під’їхала поліцейська машина. З авто вийшло троє людей. За словами активіста, поліцейські підійшли та вимагали показати телефон. Сказали, що він схожий на диверсанта.
Далі, як зазначає постраждалий, він показав свій паспорт та попросив, щоб поліцейські показали їхні документи. Хотів переконатися, що вони справді з поліції. Але його прохання “розлютило” людей у поліцейській формі.
“Під час перегляду паспорта поліцейські звернули увагу на те, що я з Донецька. Вони відзначили, що це робить мене підозрілою людиною. Поліцейські використали нецензурну лексику. На мені був браслет із символікою ЛГБТ+. Один із поліцейських кілька разів поставив мені запитання: ” Ти що, задньопривідний?” – розповідає Крикун.

“Поліцейський вибив у мене з рук телефон з павербанком, гаджети розлетілися по кущах. Після цього він ударив мене в живіт. Мене силоміць відвели на узбіччя в ліс, повалили на землю, притулили головою до землі. удари рукою”, – зазначає постраждалий.
Активіст каже, що поліція силою змусила вибачатися.
“За що вибачатися? Не зрозуміло. Можливо, за сексуальну орієнтацію чи за те, що я із Донецька”, – дивується активіст.
Потерпілий уже знайшов юристку та планує писати заяву в поліцію.
