У Маріуполі через обвал плити загинули троє мешканців, які жили в майже зруйнованому під’їзді.
Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.
“Люди продовжують гинути від наслідків російських артобстрілів. Учора в під’їзді одного з будинків у Лівобережному районі було виявлено тіла трьох загиблих. Причина смерті – обвал несучої стіни. Дата смерті – два/три дні тому. Люди просто жили у під’їзді, бо у зруйнованому Маріуполі ніде жити людям. Скільки ще життя забере окупація Маріуполя? Скільки ще смертельних знахідок чекає на нас?” , – написав Андрющенко.

