У Миколаївській області затримали двох підлітків за розбій, грабіж, крадіжку та викрадення

Поліцейські Миколаївської області затримали двох неповнолітніх мешканців Баштанського району, які протягом двох тижнів тероризували місцевого мешканця. За скоєні кримінальні правопорушення їм загрожує до 12 років ув’язнення із конфіскацією майна, передає відділ комунікації ГУНП Миколаївської області у вівторок, 22 лютого.

Так, 18 лютого 50-річний мешканець с. Опанасівка Баштанського району звернувся до поліції та розповів, що на початку місяця двоє підлітків погрозами фізичної розправи заволоділи його грошовими коштами у сумі 50 тисяч гривень.

У Миколаївській області затримали двох підлітків за розбій, грабіж, крадіжку та викрадення

Потім зловмисники віддали потерпілому 9 тисяч гривень для того, щоб він не повідомив про цей факт поліцію. Але через деякий час проникли до його будинку, звідки викрали 7 тисяч гривень.

Згодом, повернувшись ще раз, підлітки, погрожуючи ножем, знову вимагали у господаря грошей. Не отримавши бажаного, вони завдали чоловікові тілесних ушкоджень та забрали автомобіль ВАЗ 21061. Покатавшись, транспортний засіб повернули.

Тоді вже постраждалий звернувся по допомогу до поліції.

Упродовж кількох годин поліцейські розшукали зловмисників. Ними виявилися 16-річні жителі Снігурівської та Широківської територіальних громад.

Слідчі повідомили фігурантів про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 “Крадіжка”, ч. 2 та ч. 3 ст. 186 “Грабіж”, ч. 3 ст. 187 “Розбій” ч. 2 ст. 289 “Незаконне заволодіння транспортним засобом” Кримінального кодексу України.

Найближчим часом суд обиратиме підозрюваним запобіжний захід.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *