У Шостці на Сумщині вночі гасили пожежу на підприємстві з сушіння пиломатеріалів
Пізно ввечері 22 лютого сталася пожежа в Шостці, що на Сумщині. Горіли приміщення підприємства з сушіння пиломатеріалів. На ранок 23 лютого пожежу ліквідували. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС в Сумській області.
Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини УкраїниФейсбук та Телеграм