У столиці 13-річний хлопчик випав з вікна багатоповерхівки

У Подільському районі Києва підліток випав з вікна багатоповерхового будинку.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на dtp.kiev.ua.

За попередньою інформацією, інцидент стався на вулиці Межовій. Там біля багатоповерхово будинку без свідомості у калюжі крові знайшли юнака 2009 року народження. Відомо, що підліток випав з вікна, що знаходилось на п’ятому поверсі багатоповерхівки, після того, як прийшов зі школи. На момент інциденту дитина перебувала у приміщення сама.

На місце події одразу прийшла мама хлопчика, вчителі та директор школи, де він навчався. Вони розповіли, що хлопець був спокійним та гарно навчався у школі.

“Швидка”, яка приїхала на виклик госпіталізувала дитину.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі деталі та подробиці цього інциденту.

Джерело: oukr.info

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *