Гарячі новини
Ср. Чер 17th, 2026

У Сумах “Правий сектор” побився з “Нацкорпусом”

Представники сумського осередку “Правого сектору” побилися з Нацкорпусом. Про це повідомляє офіційний акаунт “Правого сектору” в Телеграмі.

“Сьогодні в місті Суми  представники Сумського осередку  партії “Національний Корпус”, на чолі з керівником Денисом Сокуром, здійснили  напад на командира 20-ї сотні ДУК ПС Сергія Супруна та п’ятьох  бійців підрозділу” – відзначається у повідомленні.

За словами представників партії, ході нападу Сокур, разом з натовпом в кількості 60 чоловік, пошкодив два автомобіля ДУК ПС, в одному з яких перебував командир 20-ї сотні  –  Сергій Супрун. Після цього, згідно з заявою відомства, частину представників ДУК затримала поліція.

Як зазначає Сокур, з боку представників Правого сектору почалася стрілянина та бійка, на місце події одразу прибула поліція.

nova.net.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *