Вчора в одному з міських навчальних закладів учень спробував вчинити суїцид – хлопець порізав себе ножем. Рятували підлітка патрульні. Про це повідомляє Телеканал D1 .
Учора, 18 лютого, до поліції надійшло повідомлення про те, що учень однієї з навчальних закладів Дніпра намагається вчинити самогубство. Після прибуття правоохоронці виявили 17–річного хлопця, який поранив свою руку ножем. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Дніпропетровської області.
Патрульні надали хлопцю першу домомедичну допомогу: наклали турнікет і пов’язки, що давлять, щоб припинити кровотечу. У супроводі правоохоронців постраждалого доправили до лікарні.
Причини вчинку підлітка не повідомляються. Тепер із ним працюватимуть співробітники ювенальної превенції.
