Збройні сили України відбили у ворога Миколаївський аеропорт

В Україні триває 12 день повномасштабної війни, розв’язаної путінською росією.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім заявив, що українська армія відбила у ворога Миколаївський аеропорт. Про це він повідомив в ефірі телемарафону українських каналів.

«Аеропорт уже наш, усередину зайшли українські військові та патрульні. Ворог відступив», – сказав голова ОДА.

Посадовець, що українська влада контролює всі великі населенні пункти Миколаївщини. Туди ж підвозяться продукти харчування та ліки. Ситуація в цілому постійно напружена.

Він додав, що з Миколаєва та інших міст можна спокійно виїхати.

«Але я вважаю, що Миколаїв – безпечне місто. Скоро будемо нападати на Херсон», – наголосив Кім.

 

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *