На Хмельниччині судитимуть 55-річного місцевого мешканця, який, за версією слідства, вживав алкоголь з 9-річним, внаслідок чого хлопчик помер. Чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.
Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.
За інформацією правоохоронців, чоловікові інкримінують залишення малолітнього в небезпеці, що призвело до смерті, а також незаконне придбання і зберігання наркотичних засобів (ч. 3 ст. 135, ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України).
“Слідством встановлено, що чоловік підтримував дружні стосунки з 9-річним сусідським хлопчиком. У січні 2026 року в його будинку вони разом вживали алкоголь. Після цього обвинувачений відпустив дитину додому, не подбавши про її безпеку в зимовий час”, — йдеться у повідомленні.
У Офісі генерального прокурора зазначили, дорогою дезорієнтований хлопчик заблукав, потрапив у сніговий замет, втратив свідомість і помер від токсичної дії етилового алкоголю.
За інформацією правоохоронців, під час досудового розслідування у чоловіка також вилучили наркотичні засоби, які він зберігав удома. Його затримано, повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід — тримання під вартою.
