На Київщині поліцейський за кермом власного автомобіля збив дівчину на переході

Днями сталася дорожньо-транспортна подія за участі працівника поліції та пішохода.

Попередньо з’ясовано, що поліцейський одного з Бучанського відділення поліції, перебуваючи поза службою, керував власним автомобілем Toyota Camry. Близько 23:30, рухаючись однією з вулиць у селищі Немішаєве, правоохоронець здійснив наїзд на жінку, яка переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу.

Відповідно до результатів огляду за допомогою пристрою «Drager» – правоохоронець тверезий.

Внаслідок ДТП 20-річна дівчина отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ДТП проводить територіальне управління ДБР.

Працівники Головного управління поліції Київської області за даним фактом проводять службове розслідування.

За матеріалами поліції Київської області 

magnolia-tv.com

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *