Через дії російських загарбників загинуло 198 людей, з них 3 дітей. 1 115 осіб поранено, з них 33 дитини, – Ляшко

Унаслідок дій російсько-окупаційних сил поранення отримали 1115 людей. Ще 198 людей померли, зокрема 3 дитини.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ.

“На жаль, за оперативними даними, від рук загарбників маємо 198 загиблих, з них 3 дітей, 1115 поранених, з яких 33 дитини”, – розповів він. 

Ляшко запевнив, що медична система продовжує працювати, а МОЗ робить все можливе, щоб у лікарнях було все необхідне.

“Медична система продовжує працювати, міністерство зі свого боку робить можливе і не можливе для того, щоб у лікарнях було все необхідне. Навіть, якщо це питання не війни, а наприклад, COVID-19, який теж ніде не зник, і пацієнтам в реанімації все ще потрібен кисень. І як би окупанти нам не заважали, ми намагаємось оперативно підвозити кисень до лікарень, домовляємось із перевізниками, забезпечуємо логістику, аби кожен пацієнт отримав допомогу, бо ми єдині і так має бути”, ㅡ написав Ляшко.

“Ніколи не думав, що буду займатись пошуками бронежилетів для медиків. Але через дії російських терористів, які свідомо обстрілюють машини швидкої, ми вимушені робити і це”, – додав міністр. 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *