Гарячі новини
Вт. Чер 9th, 2026

Споживачам не відключатимуть електроенергію за борги – Міненерго

Це стосується побутових і непобутових споживачів.

Міністерство енергетики проінформувало обленерго не відключати споживачів за несплату за надані послуги на час воєнного стану.

Про це повідомила пресслужба Міненерго.

Це стосується побутових споживачів, підприємств державної та комунальної власності, та бізнесу.

“Міністерство енергетики проводить регулярні моніторингові наради онлайн з підприємствами галузі для забезпечення стабільності роботи енергосистеми”, – йдеться у повідомленні.

tsn.ua

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *