Усі АЕС України 24 лютого працюють у штатному режимі, повідомило міністерство енергетики України. На Каховську ГЕС зайшли невідомі обзроєні люди. Повідомляється про танки без розпізнавальних знаків на греблі ГЕС.
Усі атомні електростанції України – Запорізька, Рівненська, Хмельницька та Южно-Українська – станом на другу половину дня в четвер, 24 лютого, працюють у штатному режимі. Про це повідомило на Facebook міністерство енергетики України.
“Виконання виробничої програми і, відповідно, виробіток електроенергії – стабільні, згідно із затвердженим графіком, проводяться всі заплановані заходи. Порушень меж і умов безпечної експлуатації немає”, – йдеться в повідомленні.
За даними відомства, радіаційний, протипожежний та екологічний стан АЕС і прилеглих до них територій не змінювався й перебуває в межах норм.
Невідомі зі зброєю на Каховській ГЕС
Тим часом на територію Каховської гідроелектростанції о 11:28 зайшли невідомо озброєні особи. На греблі ГЕС стоять танки без розпізнавальних знаків, повідомили в міністерстві.
На Трипільській ТЕС пролунав вибух. За даними міненергетики, станція працює.
На багатьох об’єктах відновлюваної енергетики зменшили навантаження.
