На Каховську ГЕС зайшли невідомі озброєні люди – міненергетики України

Усі АЕС України 24 лютого працюють у штатному режимі, повідомило міністерство енергетики України. На Каховську ГЕС зайшли невідомі обзроєні люди. Повідомляється про танки без розпізнавальних знаків на греблі ГЕС.

Усі атомні електростанції України – Запорізька, Рівненська, Хмельницька та Южно-Українська – станом на другу половину дня в четвер, 24 лютого, працюють у штатному режимі. Про це повідомило на Facebook міністерство енергетики України.

“Виконання виробничої програми і, відповідно, виробіток електроенергії – стабільні, згідно із затвердженим графіком, проводяться всі заплановані заходи. Порушень меж і умов безпечної експлуатації немає”, – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, радіаційний, протипожежний та екологічний стан АЕС і прилеглих до них територій не змінювався й перебуває в межах норм.

Невідомі зі зброєю на Каховській ГЕС

Тим часом на територію Каховської гідроелектростанції о 11:28 зайшли невідомо озброєні особи. На греблі ГЕС стоять танки без розпізнавальних знаків, повідомили в міністерстві.

На Трипільській ТЕС пролунав вибух. За даними міненергетики, станція працює.

На багатьох об’єктах відновлюваної енергетики зменшили навантаження.

dw.com

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *