Від початку нового нападу на Україну, від ранку 24 лютого, через агресію російської армії загинули 57 українців – цивільних і військових. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі каналу 1+1. Ще 169 українців отримали поранення.
Як повідомив радник міністра МВС Вадим Денисенко, за добу зафіксовано 393 обстріли України, зокрема і по цивільних об’єктах.
«Заяви росіян про те, що вони не стріляють по цивільних об’єктах, а тільки по військових – неправдиві. На цей момент ми вже можемо говорити, що зруйновано 6 постів і обстріляно 32 цивільні об’єкти військами РФ», – сказав Вадим Денисенко.
Система охорони здоров’я працює стабільно, повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко. Закладам доводиться перепрофільовуватися.
«Сьогодні ми запропонували тим, кого можна лікувати амбулаторно, залишити заклади охорони здоров’я, щоби бути готовими приймати українців, яким потрібно буде надавати медичну допомогу. Ми зробили це на усій території разом із уведенням воєнного стану», — сказав Ляшко.
Окрім того він зазначив, що українські медичні працівники зараз працюють постійно, наразі чергують хірурги, а також травматолог та реаніматолог. А ще міністр розповів, що у Генеральному штабі є підрозділ з медицини, в якому працюють і працівники МОЗ.
«Ми постійно координуємося, допомагаємо одне одному, щоб кожен, хто потребує допомоги, її отримав», — сказав Ляшко.
