У Сумській області прикордонники з підрозділами ЗСУ вперше вийшли на лінію державного кордону.
Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов у Facebook.
На сьомий день війни з агресивною державою-терористом Росією прикордонники 5-го прикордонного загону передовою групою спільно з підрозділами Збройних Сил України вийшли на лінію державного кордону України на Сумщині, – сказав Олексій Данілов.
За його словами, військовослужбовці Державної прикордонної служби України знищують російських окупантів на території України.
