Окупанта б’ють по всьому світу: запустили “коктейль Молотова” в “Русский дом” у Парижі

Росія здійснює геноцид українського народу, через що стала вигнанцем цивілізованого світу. Російському агресору ніде не раді.

Зухвалий Кремль вимагає забезпечити безпеку росіян

У Кремлі заявили про напад на представництво Росспівробітництва у Парижі. Напад стався вночі 7-го березня.

У будівлю “Русского дому” в Парижі було кинуто пляшку з горючою рідиною. Повідомляється, що постраждалих немає.

Зухвалий Кремль вимагає від французької влади забезпечити безпеку офіційних установ РФ.

24tv.ua

 

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *