Підрозділи полку армії РФ на бахмутському напрямку зазнали значних втрат у війні проти України і виведені з району бойових дій до відновлення боєздатності. Про це повідомив у Facebook Генштаб Збройних сил України 18 червня.
“На бахмутському напрямку, окрім наших позицій, ворог обстрілював з артилерії різних калібрів цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Золоте, Спірне, Берестове, Соледар, Клинове, Троїцьке. Неподалік від Гірського, Берестового та Кодеми українські війська вчергове завдали ворогу втрат.
Після невдалих штурмових дій окупанти відійшли. У результаті вогневого ураження Силами оборони України підрозділи 11-го окремого мотострілецького полку 1-го армійського корпусу зазнали значних втрат і виведені з району ведення бойових дій для відновлення боєздатності”, – ідеться в повідомленні.
