Російські війська вранці 14 червня знову завдали ракетного удару по Одеській області
Про це повідомляє Одеська міська рада з посиланням на офіційне повідомлення ОК “Південь” у Telegram.
Як зазначили, дві ракети було знищено над морем.
“По Одещині ворог ранком знов наніс ракетний удар.
Дві ракети “Онікс”, випущені з берегового ракетного комплексу, з території тимчасово окупованого Криму, були знищені над морем підрозділом протиповітряної оборони”, написано у повідомленні.
