Російські окупанти, які тимчасово захопили Запорізьку АЕС, замінували узбережжя Каховського водосховища, що межує зі станцією, повідомляє пресслужба НАЕК “Енергоатом”.
“Російські окупанти, які захопили Запорізьку АЕС, замінували узбережжя Каховського водосховища, що межує з атомною електростанцією”, – йдеться у повідомленні.
Російські окупанти, що захопили Запорізьку АЕС, обговорюють наміри спрямувати електроенергію, що виробляється атомною електростанцією, на окуповані Крим та Донбас. Насправді це фізично неможливо зробити.
