Російські терористичні війська обстріляли київську телевежу

Як повідомили одразу декілька джерел з Києва, російські окупанти вдарили ракетним ударом по київській телевежі.

Як повідомили в МВС, внаслідок бомбового удару відбулось попадання в апаратну мовника на телевежі. Якийсь час, канали не будуть працювати. Найближчим часом буде включено резервне мовлення частини каналів.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *