З початку війни в Україні смертельні поранення зазнали 17 співробітників поліції. Ще 50 правоохоронців постраждали.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.
У відомстві наголосили, що весь особовий склад Національної поліції України цілодобово стоїть на захисті держави та безпеки громадян.
«Шостий день повномасштабної війни в Україні: загинуло 17 поліцейських. Тяжкі поранення отримали 50 співробітників поліції, двоє — зникли безвісти», — йдеться у повідомленні.
