Російські війська увійшли в Оріхове, штурмують Сєвєродонецьк – Гайдай

На Луганщині минулої ночі російські війська вдарили по Врубівці вогнеметною системою (інформація щодо кількості жертв уточнюється, вигоріло багато будинків), увійшли в Оріхове, штурмують Сєвєродонецьк. Про це повідомив вранці 11 червня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Крім того, додав він, до лікарень Дніпра та Львова шпиталізували п’ятьох поранених за останні дні жителів Лисичанська.

Загалом упродовж 10 червня військові РФ відкривали вогонь із різного типу озброєння по Сєверодонецьку, Лисичанську, Устинівці, Тошківці, Золотому, Нирковому, Гірському, Врубівці, Комишувасі, зауважив Гайдай. І наголосив, що часткових або повних руйнувань житлового фонду дуже багато.

«Російська армія не залишила вцілілих промислових об’єктів в Рубіжному та Попасній. Те саме зараз робить в Лисичанську та Сєвєродонецьку, знищуючи відомі на увесь світ заводи. Тисячі сєвєродончан мріють повернутися і перетнути першу прохідну «Азоту», однак ворог руйнує і саме місто, і хімічну галузь. Вчора під час чергового обстрілу було пошкоджене залізничне депо об’єднання. До цього – декілька промислових цехів. Також зафіксовані влучання в будівлі цегляного та дослідницького заводів. У Лисичанську ворожі снаряди влучили на територію склозаводу. Крім того, у цьому місті обстрілами пошкоджено школу та кулінарний ліцей», – написав він у телеграмі.

radiosvoboda

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *