У Києві активісти вийшли на марш проти російської агресії

Марш проти російської агресії стартував під стінами червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та мирно завершився на Майдані Незалежності.

Загалом участь у заході взяли близько 1500 осіб. Учасники акції пройшли з парку Шевченка до Майдану Незалежності, де і завершили свій марш виконанням гімну України.

Під час ходи активісти викрикували, що українці чинитимуть опір російській агресії.

Також наприкінці акції протесту учасники вивісили банер на мості над алеєю Героїв Небесної сотні, де зображений надпис “UKRAINIANS will resist”.

За правопорядком на марші слідкувала поліція та поліція діалогу.

ukrinform

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *