У Києві оперативники Нацполіції на станції метро викрили п’ятьох диверсантів.
Джерело: сайт поліції
Деталі: Наразі станції метро працюють як укриття цивільного захисту. Тому там поліцейські цілодобово та ретельно здійснюють заходи безпеки.
Так, на одній із столичних станцій метро оперативники Департаменту карного розшуку Національної поліції України, виявили чоловіків, які підозріло себе поводили.
