Семен КУЛЬЧЕНКО
Збройні сили України знищили за добу на південному напрямку 22 російські загарбники, вісім одиниць техніки та склад боєприпасів. Про це повідомило Оперативне командування Південь.
“З нашого боку ворог зазнає суттєвої поразки та тиску з повітря: протягом доби парою вертольотів, парою штурмовиків та винищувачем було завдано три потужні удари по ворожих позиціях”, – йдеться у повідомленні.
У зв’язку з цим підкреслюється, що пілоти потрапили в скупчення супротивника та склад боєприпасів.
“Підтверджені втрати противника становлять 22 рашисти, 3 танки Т-62, 2 БМП та 3 одиниці автомобільної техніки”, – додали в командуванні.
