В Росії офіційно заявили про намір вивозити крадене українське зерно

На росії заявили, що порти окупованих Маріуполя та Бердянська «готові до навантаження зерна», яке окупанти мають намір вкрасти в Україні. Про це повідомляє  petrimazepa.com, пише agronews.ua.

KMO_140323_00001_1_t222_184729

У Бердянську перші кораблі зі вкраденим зерном обіцяють відправити вже цього тижня, а з Мелітополя у вівторок вивезли до Криму 11 вагонів викраденого зерна.

Про те, що порти Бердянська та Маріуполя «готові до навантаження зерна», заявив учора глава міністерства нападу росії сергій шойгу. ТАРС вже з посиланням на окупаційну «владу» Бердянська анонсувала відправку перших суден із краденим зерном до кінця тижня.

Тим часом, окупанти продовжують вивозити зерно і з Мелітополя — лише за вівторок на Мелітопольському елеваторі завантажили та вивезли 11 вагонів зерна, яке було вкрадено у місцевих аграріїв та підприємств.

«Всім чудово відомий напрямок, куди окупанти відправлять наш урожай — у Крим», — наголошує видання «Новини Мелітополя».

agronews.ua

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *