Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомляє 17 березня про захоплення в полон військами Росії мера Великобурлуцької громади Віктора Терещенка.
«Росіяни програють війну. Від свого безсилля чинять злочини проти мирного населення. Сьогодні вони продовжили свій терор проти цивільних українців та взяли в полон мера Великобурлуцької громади Віктора Терещенка. Віктора Миколайовича викрали просто з робочого місця. Це ганебний злочин! Будемо робити все, щоб захистити мирне населення громад Харківщини, в тому числі і Великобурлуцької», – йдеться у повідомленні.
Інші подробиці невідомі. Інші джерела про це ще не повідомляли.

Напередодні стало відомо про звільнення з полону військ Росії мера Мелітополя Запорізької області Івана Федорова – в обмін на дев’ятьох російських солдатів-строковиків.
16 березня в Маріуполі Донецької області, як повідомили волонтерка Наталія Воронкова, народна депутатка від «ЄС» Іванна-Климпуш-Цинцадзе, а також партія «Демократична сокира», в полон до російських військ потрапили медик-волонтерка Юлія Паєвська (Тайра) і її водій.
Були повідомлення і про низку інших затримань українців російськими військовими у кількох областях, серед яких були мери, громадські активісти, організатори антиросійських протестів.
