Гарячі новини
Пн. Чер 8th, 2026

Білорусь з великою ймовірністю вступить у війну найближчими днями: рішення ухвалено

Джерела  у розвідці та серед силовиків стверджують, що найближчими днями білоруська армія вступить у війну з Україною. Рішення про це нібито вже ухвалило керівництво країни

За даними джерел “УП” у розвідці, серед військових та силовиків, у найближчі 1-2 дні Білорусь вступить у війну з Україною на боці Росії. Незважаючи на опір рядових військових та мешканців Білорусі, рішення ухвалене керівництвом країни, передає “ДС”.

Співрозмовник-представник силового блоку зазначив, що білоруси ніде не воювали, не мають ані бойового досвіду, ані зрозумілих причин для війни з Україною. Він вважає, що “білоруські військові стануть гарматним м’ясом на території України”.

Цю ж інформацію УП вночі підтвердило інше джерело в правоохоронних органах із додатковим коментарем: “Ситуація така, інформацію підтверджуємо. Готуємось дати серйозну відсіч. Точно переможемо”.

Окремо силовики звернулися до білоруських військових: “Це не ваша війна. Але дітям та чоловікам помирати на нашій землі вашим. Зупиніться, поки що такий шанс є”.

Водночас, Генеральний штаб Збройних сил також заявляє, що існує висока загроза наступу з Білорусі на волинському напрямку.

“Загроза наступу з Республіки Білорусь на Волинському напрямі оцінюється як висока”, – зазначили у Генштабі та наголосили, що сили оборони України готові до відсічі.

Нагадаємо, вчора в інтерв’ю самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не підтримує військових дій Росії проти України , а сама війна не прийнятна.

Водночас він заявив, що Україна не має бути ядерної зброї, там не має процвітати нацизм і ущемлятися російська мова – Україна має стати такою, як Білорусь , але з певними нюансами, а російські війська у війні з Україною нібито “дуже актуратно і шанобливо” відносяться до мирного населення.

За даними ЗМІ, вчора на Гомельщині Білорусі розвантажували російську військову техніку : танки, бронетранспортери, самохідні артилерійські установки, а в Петрикові через Прип’ять будують понтонну переправу.

Зазначимо, вчора, о 9 ранку 19 березня, з України виїхав останній із 11 співробітників посольства Білорусі . Перед вторгненням росіяни зробили те саме.

Підписуйся на сторінки Україна ІНФО та дізнавайся про головні новини України Фейсбук та Телеграм 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *