Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк звинуватив німецьку владу в “заохоченні Росії до масових вбивств в Україні”.
Про це він написав 19 березня у твіттері, коментуючи заяву міністерки оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт.
“Німецький міністр Ламбрехт знову сказала, що НАТО не втрутиться у конфлікт і не створить безполітну зону над Україною. Вбивчо. Кожна така заява європейських політиків заохочує РФ до масових убивств в Україні. Не хочете називати війну війною і боїтеся Путіна, то хоч не робіть провокаційних заяв”, — заявив Подоляк.
🇩🇪 міністр #Lambrecht знову сказала, що НАТО не втрутиться у конфлікт і не створить безпольотну зону над 🇺🇦. Вбивчо. Кожна така заява європейських політиків заохочує РФ до масових убивств в 🇺🇦. Не хочете називати війну війною і боїтеся Путіна, то хоч не робіть провокаційних заяв.
— Михайло Подоляк (@Podolyak_M) March 19, 2022
Зазначимо, 18 березня Ламбрехт вкотре виключила можливість створення над Україною безполітної зони. В інтерв’ю виданню Süddeutsche Zeitung вона заявила, що це загрожує “непередбачуваними наслідками”. Також Ламбрехт зазначила, що НАТО в жодному разі не втручатиметься у війну Росії проти України.
Зазначимо, канцлер Німеччини Олаф Шольц після промови президента Володимира Зеленського у Бундестазі заявив, що Берлін продовжить надавати підтримку Україні, але виключив військове втручання НАТО
