За словами Тоні Радакіна, країна-агресор зазнає суттєвих втрат, у неї закінчуються сучасні ракети, і захопити всю територію України вона точно не зможе.
Глава Збройних сил Великобританії Тоні Радакін вважає, що Росія вже “стратегічно програла” війну в Україні 1 тепер є “ослабленішою силою”. Про це пише видання The Guardian із посиланням на інтерв’ю голови штабу для PA Media.
“Це [військове вторгнення] жахлива помилка з боку РФ. Росія ніколи не візьме під свій контроль Україну”, — наголошує Радакін.
За його словами, країна-агресор зазнала великих втрат і сьогодні вже закінчуються сучасні ракети. Сухопутні війська Росії наразі знищені на чверть, каже високопоставлений офіцер. І все це лише заради “маленького” успіху на сході України.
Водночас Кремль лише посилив Північноатлантичний Альянс, до якого тепер планують приєднатись Фінляндія і Швеція.
“Росія вже стратегічно програла. НАТО сильніше, Фінляндія і Швеція хочуть приєднатися”, — додав адмірал.
Радакін запевнив, що Лондон підтримає Україну в довгостроковій перспективі постачанням великої кількості зброї.
