У засіданні взяв участь міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, а головував голова Спілки ректорів України Петро Куликов. Під час засідання Спілки ректорів закладів вищої освіти України у змішаному форматі було висунуто ініціативу змістити початок нового навчання студентів у вищих навчальних закладах на місяць раніше – на 1 серпня.
Оскільки під час війни актуальна економія коштів у опалювальний сезон, учасники зустрічі не виключили перенесення початку навчального року на початок серпня. Також на засіданні відзначили питання безпеки навчання, оскільки рішення щодо форм проведення занять прийматимуть навчальні заклади, за наявності укриттів.
